Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
klik napisał:
nie zamykają tylko zabierają nieudacznikom już dawno trzeba było to zrobić docelowo podobno wszystkie mają wrócić do BRW
Zawsze!!! były Chmiela i zostaną Chmiela i jesli pracujesz w tej firmie, też jesteś Chmiela i zrobisz to co Pan Chmiel ci powie, zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
nie zamykają tylko zabierają nieudacznikom już dawno trzeba było to zrobić docelowo podobno wszystkie mają wrócić do BRW
g-ó-w-n-o wiesz, nie docelowo mają wrócić tylko już dawno wróciły pod brw i to bez wyjątku i nie zabierają ,,nieudacznikom,, bo hurtownia w rawie była zarządzana przez bardzo długi już czas przez brw więc sami do tego doprowadzili więc nie pisz głupot a czy będzie zamknięta to czas pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
nie zamykają tylko zabierają nieudacznikom już dawno trzeba było to zrobić docelowo podobno wszystkie mają wrócić do BRW
Widze że kokega mocno nie w temacie. Od kilku lat WSZYSTKIE hurtownie w Polsce należą do BRW. A kilka hurtowni ma być zamkniętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze że kokega mocno nie w temacie. Od kilku lat WSZYSTKIE hurtownie w Polsce należą do BRW. A kilka hurtowni ma być zamkniętych
Ciekawe kiedy zaczną zamykać salony (nierentowne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eol napisał:
Zawsze!!! były Chmiela i zostaną Chmiela i jesli pracujesz w tej firmie, też jesteś Chmiela i zrobisz to co Pan Chmiel ci powie, zdrowia
ten kto to pisał chyba był pod wpływem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze że kokega mocno nie w temacie. Od kilku lat WSZYSTKIE hurtownie w Polsce należą do BRW. A kilka hurtowni ma być zamkniętych
Kilka zamkniętych ? Myślałem że Black właśnie kilka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare wieści Szanowny Panie, kupuję (a raczej kupowałem) meble w Rawie do swojego sklepu. Decyzją Zarządu BRW hurtownia zostaje zamknięta. Pracownicy hurtowni zostali o tym fakcie oficjalnie poinformowani we wtorek, 02. kwietnia. Powodów nie znacie, więc nie wypisujcie bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Stare wieści Szanowny Panie, kupuję (a raczej kupowałem) meble w Rawie do swojego sklepu. Decyzją Zarządu BRW hurtownia zostaje zamknięta. Pracownicy hurtowni zostali o tym fakcie oficjalnie poinformowani we wtorek, 02. kwietnia. Powodów nie znacie, więc nie wypisujcie bzdur.
A jaki to powód? Przecież kiedyś to były okręty flagowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Stare wieści Szanowny Panie, kupuję (a raczej kupowałem) meble w Rawie do swojego sklepu. Decyzją Zarządu BRW hurtownia zostaje zamknięta. Pracownicy hurtowni zostali o tym fakcie oficjalnie poinformowani we wtorek, 02. kwietnia. Powodów nie znacie, więc nie wypisujcie bzdur.
Powody dzielimy na oficjalne i nieoficjalne. Do tych pierwszych zaliczamy między innymi: Konsolidację dystrybucji mającą na celu podniesienie jakości i szybkości dostaw co nieoficjalnie tłumaczymy tak: zwijanie nierentownych jednostek, próba ogarnięcia chaosu i zmniejszenie zapasów Wie ktoś ile to blek tych hurtowni miał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Stare wieści Szanowny Panie, kupuję (a raczej kupowałem) meble w Rawie do swojego sklepu. Decyzją Zarządu BRW hurtownia zostaje zamknięta. Pracownicy hurtowni zostali o tym fakcie oficjalnie poinformowani we wtorek, 02. kwietnia. Powodów nie znacie, więc nie wypisujcie bzdur.
jak wiesz jakie są powody zamykania hurtowni to napisz a jak nie to nie zawracaj nikomu tyłka i nie pisz że ktoś pisze bzdury bo od Ciebie też nic konkretnego nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze że kokega mocno nie w temacie. Od kilku lat WSZYSTKIE hurtownie w Polsce należą do BRW. A kilka hurtowni ma być zamkniętych
zastanawiam się kiedy zacznie ktoś analizować pracę tych odpowiedzialnych za rynki zagraniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hurtownia RAWA I SKAWINA BEDA ISTNIEC DO KOŃCA KWIETNIA 2013!!! A PRACOWNICY CHYBA BEDA MIELI WYPŁACONE ODPRAWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie koniec... Podobno na 100 % zostaje hurtownia w Rudzie, Poznaniu, Ożarowie reszta jest dyskusyjna. Mam nadzieje że pociągnie też nieudolną kadrę zarządzającą.. i nie zostaną przedstawione im jakiekolwiek ofert pracy... Dość się nachapali kosztem pracowników... Odprawy: 1 pensja a w zasadzie podstawa, co w naszych warunkach jest 1600 i z tego jeszcze wszystkie potrącenia. Szału nie ma.. Myśl o likwidowaniu hrutrowni musiała się pojawić w momencie usługi transportowej, bo i po co trzymać ludzi jak można zapłacić firmie spedycyjnej... BRW w obecnej formie właśnie się skończyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Only napisał:
A to nie koniec... Podobno na 100 % zostaje hurtownia w Rudzie, Poznaniu, Ożarowie reszta jest dyskusyjna. Mam nadzieje że pociągnie też nieudolną kadrę zarządzającą.. i nie zostaną przedstawione im jakiekolwiek ofert pracy... Dość się nachapali kosztem pracowników... Odprawy: 1 pensja a w zasadzie podstawa, co w naszych warunkach jest 1600 i z tego jeszcze wszystkie potrącenia. Szału nie ma.. Myśl o likwidowaniu hrutrowni musiała się pojawić w momencie usługi transportowej, bo i po co trzymać ludzi jak można zapłacić firmie spedycyjnej... BRW w obecnej formie właśnie się skończyło...
no to sie pakujcie w biurowcu pora na was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
zastanawiam się kiedy zacznie ktoś analizować pracę tych odpowiedzialnych za rynki zagraniczne
podobno już zaczeli to robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OGON napisał:
hurtownia RAWA I SKAWINA BEDA ISTNIEC DO KOŃCA KWIETNIA 2013!!! A PRACOWNICY CHYBA BEDA MIELI WYPŁACONE ODPRAWY.
Dziwne, kolega zna szefa hurtowni w Skawinie, który to zawsze twierdził że jego hurtownia jest najlepsza w Polsce. Chyba likwidację zaczyna się od najsłabszych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan napisał:
Dziwne, kolega zna szefa hurtowni w Skawinie, który to zawsze twierdził że jego hurtownia jest najlepsza w Polsce. Chyba likwidację zaczyna się od najsłabszych ?
Jak sie może wydawać - to dzisiaj wszyscy na górze twierdza ze nie można lepiej i dlatego jest tak dobrze i dalej siedzą tam gdzie siedzieli. Ale czy powinni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Welton masz rację co do zaistniałej sytuacji jeżeli chodzi o pracowników. Nie wiem, gdzie pracujesz na BRW, ale u nas nie jest lepiej. Ze swoich źródeł wiem, że na moim wydziale dobrze traktuje się wszystkich pracowników hali, prócz tych którzy tyrają tak samo jak ja. Reszta(choć umowę ma skonstruowaną tak samo jak ci, których wymieniłem wcześniej)nie dosyć, że zarabia średnio od 500-1000zł więcej od nas, to jeszcze traktowani są inaczej-lepiej. Kierownictwo nic sobie z tego nie robi bo albo mają to gdzies, albo nie chcą swoich przydupasów, pociotków i kolegów, których sami tam poobsadzali sprowadzać do poziomu finansowego ok. 1500zł. Myślę też, że sami nie chcą się wychylać, bo z tego co mi wiadomo to ich pensja wacha sie od 2.5-3 razy wyżej niż nasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ujawniając IP komputerów (oraz namiary lokalizacyjne łączy internetowych) z których wysyłane są posty na tym forum, mogę liczyć na konkretną finansową rekompensatę za swój, poświęcony na to czas, ze strony innych, zainteresowanych treścią tego forum obserwatorów? Pytam, bo widzę, że można na treści tego forum zarobić, a ja akurat mam ku temu możliwości i wolny czas do wynajęcia. Link do kontaktu: Marta_Masny@spoko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zamkną hurtownię w Ożarowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...